Spolupráce a B2B

Hledáte truhlářství, které vám zajistí vybavení vašich prostor nábytkem na míru nebo projektujete dřevostavby a hledáte zkušenou realizační firmu? Jste architekt, designer, projektant nebo máte obchod s nábytkem? Rádi spolupracujeme na velkých projektech a rozvíjíme nové obchodní partnerství. Nabízíme vám technickou podporu, profesionální přístup a chuť realizovat i nevšední nápady!

 

01
ARCHITEKT, DESIGNER

Hledám truhlářství pro klienta

Jsme tu právě pro vás! Pošlete nám hotové podklady včetně specifikace materiálů a my vám připravíme cenovou nabídku včetně položkového rozpočtu. Pokud si nejste jistí technickými detaily, domluvíme se na osobní konzultaci.    

02
VÝROBCE, OBCHOD S NÁBYTKEM

Hledám výrobce pro svůj produkt 

Jste firma se svým vlastním produktem a hledáte pouze výrobce? Pojďte do toho s námi! Potkáme se u nás na truhlárně. Zde si ukážeme naše technologie a domluvíme se na spolupráci, ať už se jedná o finální produkt nebo jen polotovar.

03
PROJEKTANT DŘEVOSTAVEB
Hledám zhotovitele pro individuální dřevostavbu

Projektantům dřevostaveb nabízíme více jak 10 let zkušeností s realizací dřevostaveb. Za sebou máme mnoho realizovaných zakázek a spokojených zákazníků.

04
STAVEBNÍ FIRMA, ŘEMESLNÍCI

Rekonstruujeme interiéry

Firmám či řemeslníkům realizující rekonstrukce interierů nabízíme dlouhodobou spolupráci. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci, profesionálním přístupu se silnou orientací na zákazníky, proto se nemusíte obávat nás svým zákazníkům doporučit. Ohledně bližších informací k této spolupráce nás kontaktujte. 

 

  

Pojďme spojit síly!

 
  info@lafurni.cz  
  +420 604 223 932
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz