O nás

Jsme LAFURNI. Věříme řemeslu, které se dělá srdcem. Držíme se filosofie, že méně je více. Hodnota by neměla být definovaná množstvím, ale kvalitou. Proto v LAFURNI chceme vyrábět nábytek, který vás bude provázet po celý život. 

 

  

Petr & Jan

Dvě slova, která nám dala jméno 

Celý příběh začal jedním skromným přáním. Vyrobit pro sebe jídelní stůl, u kterého se bude scházet celá rodina. Povedlo se. Vznikl nadčasový dubový stůl se silným osobním příběhem. O necelé tři roky později se ze všech možných návrhů rozhoduji pro dvě slova, která vystihují to nejpodstatnější...

 

Love Furniture. Milujeme nábytek.

 

Vyrostli jsme...

25 m2. Přibližně tak velká byla naše první dílna, ve které jsme začali vyrábět nábytek. Realizovat zakázky na tak malém prostoru si už dnes nedokážeme představit. Naše služby se postupně rozšířily i na výrobu kuchyní, interiérů a realizaci dřevostaveb.

 

Obchod s vlastním autorským nábytkem

Tradiční řešení nábytku jsme si upravili podle vlastního vkusu. Při navrhování se držíme minimalismu, čistých linií a elegance. V našem obchodě naleznete nábytek, za kterým jsou naše zkušenosti, péče a desítky hodin poctivé práce

 

Zakázková výroba

Každá zakázka, ať už se jedná o výroba nábytku na míru nebo výrobu interiérů je pro nás příjemnou výzvou, která dodává naší práci rozmanitost. Precizní výroba a včasná instalace každé zakázky je pro nás základ. Velký důraz klademe i na samotnou službu - komunikaci s našimi zákazníky, přípravu a plánování každé zakázky. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz