Kuchyně

Kuchyň je srdcem domova. A ať už chystáte rekonstrukci nebo plánujete kuchyň do nového domova, pomůžeme vám vytvořit kuchyň podle vašich představ, tak aby byla funkční a zároveň, abyste se v ní cítili příjemně.

 

Kuchyně LAFURNI 

01 
VÝROBA NA MÍRU

Kuchyně vyrábíme na míru vašim potřebám. Na míru u nás znamená, že se při plánování své kuchyně nemusíte omezovat na typizované velikosti skříněk, ale každý prostor kuchyně naplánujeme tak, aby se dal plnohodnotně využít.

02 
ŠIROKÁ NABÍDKA MATERIÁLŮ A DEKORŮ

Dřevo, dýha, DTDL, MDF, keramika, umělý kámen, kompaktní deska, sklo... A nejenom s těmito materiály při výrobě kuchyní pracujeme. Jednomu by se z toho zatočila hlava, my vám přednosti jednotlivých materiálů představíme a doporučíme nejvhodnější řešení pro vaši kuchyň. 

03 
KOVÁNÍ A KUCHYŇSKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ NEJVYŠŠÍ KVALITY

Průběh spolupráce

01 
VAŠE VIZE

Inspirací je pro nás vaše vize, protože vy nejlépe víte, jaký by měl být rozměr a design, který nejvíc lahodí vašemu oku a domovu. V prvním kroku si od vás vyžádáme podklady jako je například půdorys, vaše představa nebo předpokládaná částka, kterou máte na realizaci připravenou. 

02 
PODKLADY

Vizualizace tvoříme bezplatně a pouze jako součást celé spolupráce. Veškeré podklady od nás obdržíte v elektronické podobě, abyste si je mohli  prohlédnout z pohodlí domova. 

03 
OSOBNÍ SCHŮZKA

Na osobní schůzku k nám na truhlárnu vás pozveme ve chvíli, kdy od nás máte hotové všechny podklady. Můžeme se tak již bavit nad konkrétními body, prohlédnout si materiály a doladit veškeré detaily.

 

Spolupracujeme 

   


 

Pojďme se spojit! 

  +420 604 223 932
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz