Sestava odkládacích stolků Thomson II

Kód: 72
VÝHODNÝ SET
Značka: LAFURNI
ZDARMAZDARMA
Sestava odkládacích stolků Thomson II
5 472 Kč
Ve výrobě
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Možnosti doručení

Zvýhodněná nabídka sestavy odkládacích stolků Thomson II, u kterých jsme si dali záležet na elegantním vzhledu a skutečné nadčasovosti. Přáli jsme si vyrobit takový stolek, který promění i malý prostor ve výjimečné místo. A proč právě Thomson? Ikonické zakončení nohou nám připomíná gazelu Thomsonovu, která je v divoké africké savaně symbolem vznešenosti a jemnosti.

Přejete si ještě něco víc? Zkombinujte dvě různé velikosti a výsledek bude naprosto úžasný. Tak už víte, kam stolky umístíte? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Součástí zvýhodněné sestavy jsou dva odkládací stolky ve velikosti 32 x 17 (výška 40 cm) a 38 x 20 (výška 50 cm). Stolky vyrábíme z dubuořechu amerického. Nábytek ošetřujeme nábytkovým olejem bez obsahu rozpouštědel či jiných umělých látek. Samotné schnutí a vytvrzení si proto v průběhu výroby vyžaduje delší čas, ale odměnou je dokonalý sametově hebký povrch předurčený k dlouhé životnosti stolků. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odkládací stolky
Záruka: 2 roky
Rozměr: Malý 32 x 17 (výška 40 cm), střední 38 x 20 (výška 50 cm), velký 64 x 24 (výška 72 cm)
Dřevo: Dub a ořech americký
? Povrchová úprava: Nábytkový olej bez obsahu rozpouštědel
Balík: Produkt vám přijde v jedné krabici o velikosti 60 x 40 x 40 cm
Montáž: Produkt nevyžaduje montáž
Dostupnost: V případě, že produkt není momentálně skladem, výrobu zajistíme v co nejkratším čase. O přesném termínu budete vždy informováni.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz