Rekonstrukce bytových jader a interiérů

LAFURNI - Rekonstrukce interiérů

Ověřeno v praxi. Úzká spolupráce výrobce nábytku a stavební firmy při stavebních úpravách a celkových rekonstrukcí interiérů se vždy pozitivně projeví na výsledku. Slovo dalo slovo, spojili jsme síly s profesionály jednotlivých řemesel, a výsledkem je služba, v rámci které chceme svým zákazníkům celý proces usnadnit a ušetřit čas, který by jinak museli věnovat výběru a koordinaci jednotlivých řemesel. 

 

To co navrhneme, sami zrealizujeme

Naší hlavní předností je vlastní truhlářská výroba a zkušení lidé, kteří se věnují jednotlivým stavebním řemeslům. Naprostou většinu potřebných činností a řemesel jsme tak schopni zrealizovat sami. Díky tomu dokážeme pružně reagovat na změny v průběhu rekonstrukce. Spolupracujeme i s dalšími odborníky z oboru, a proto dokážeme zajistit komplexní služby v oblasti realizace interiérů. 

 

Profesionální obkladačské práce a kvalitní italská dlažba

Dodáváme kvalitní italskou dlažbu různých značek a tím pádem vám jsme schopni dodat i vysokou kvalitu výsledného zpracování s důrazem na detail.

 

Proč se pro nás rozhodnout?

+ většinu realizovaných prací zajišťujeme vlastními silami

+ vlastní truhlářská výroba

+ precizní zpracování

 

  +420 604 223 932
  info@lafurni.cz
  Kontaktní formulář 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení